HER ALIŞVERİŞİNİZDE PHARMACERIS PUANLARI ● 1.500 TL ÜSTÜ SİPARİŞLER İÇİN ÜCRETSİZ KARGO

Marka Hakkında

Sorunlu ciltler için dermokozmetikler

Pharmaceris markası güvenli, özel eczane dermokozmetiğidir ve problemli cildin kapsamlı bakımını sağlar.

Pharmaceris dermokozmetikleri, dermatolojik solüsyonları gelişmiş kozmetik formüllerle birleştirerek en talepkar ve zor cilt tipleri için 14 özel seri oluşturan uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. sorunlu. Her seri, farklı bir dermatolojik soruna sahip etkili ve güvenli cilt bakımı sağlar - serinin adındaki harfle belirtilir.

Pharmaceris dermokozmetikleri kanıtlanmış, yüksek etkili ve onaylanmış güvenlik ve toleransa sahip kapsamlı bakım programları oluşturur. Pharmaceris müstahzarları, dermatolog ve diğer alanlarda uzman kişilerin gözetiminde, bağımsız araştırma enstitüleri ve hastanelerde cilt sorunu yaşayan kişiler üzerinde dermatolojik ve klinik testlere tabi tutulur. Her bir Pharmaceris preparasyonuna ayrı ayrı yaklaşır, zorlu cildin beklentilerini karşılamaya ve her şeyden önce beklenen sonuçları getirmeye ve cildin rahatlık hissini ve sağlıklı görünümünü geri kazanmaya çalışırız.

Pharmaceris – güvenilir bir marka

Pharmaceris müstahzarlarının yüksek etkinliğinin ve güvenliğinin kanıtı, yıllardır milyonlarca sadık ve memnun tüketicinin yanı sıra uzmanların markasına olan yüksek güven düzeyi olmuştur: dermatologlar, çocuk doktorları ve eczacılar, jinekologlar ve ebeler bunu tavsiye eden. hastalar.

Uzmanlaşmış Pharmaceris dermokozmetikleri, hem Polonya hem de dış pazarlarda birçok kez prestijli ödüller ve ayrıcalıklar almıştır.

Kanıtlanmış yüksek verimlilik ve güvenlik.
Dermatologlar tarafından önerilir.