HER ALIŞVERİŞİNİZDE PHARMACERIS PUANLARI ● 1.500 TL ÜSTÜ SİPARİŞLER İÇİN ÜCRETSİZ KARGO

Araştırma ve Yenilik

Etkinlik

Pharmaceris formüllerinin etkinliği, Bilim ve Araştırma Merkezi tarafından onaylanmıştır.

Merkez laboratuvarlarında 30 yıllık deneyime sahip, farklı bilim dallarından uzmanların (dermatolog, alerji uzmanı, eczacı, biyolog ve moleküler biyolog) oluşturduğu ekibiyle, kozmetoloji ve eczacılık alanındaki en son gelişmelere ve en kaliteli hammaddelere dayalı modern formüller üretmektedir. Bu sayede formüllerimiz, dünya standartlarını karşılayıp problemli ciltlerin sorunlarına özel çözümleri sunabilmektedir.

Güvenlik

Pharmaceris formülleri çok aşamalı ve çok seviyeli in-vivo testlere ve dermatologlarca yapılan sıkı bir değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Çeşitli hastane ve klinikler gibi bağımsız araştırma enstitülerinde de dermokozmetik formüller incelenmiş olup güvenli, etkin ve son derece tolere edilebilir oldukları onlar tarafından da ortaya konulmuştur. Bilim ve Araştırma Merkezi’miz, sektör gerekliliklerinin çok ötesine geçip kendi in-vivo ve in-vitro araştırmalarını yürüten, bu amaç için özel olarak geliştirilmiş ilgili modeller ve insan cildi hücreleri üzerinde aktif bileşenlerin etkinliği hakkında araştırma ve inceleme yapılmasına imkân sağlayan Polonya’nın tek, dünyanın da birkaç merkezinden biridir. Bu sayede Pharmaceris formülleri her bir gelişim aşamasında test edilip en yüksek düzeyde etkili ve güvenli olduklarından emin olunur.

 

Yenilikçilik

Yeni-nesil laboratuvarlarda oluşturulan benzersiz formüller patent korumalı olup yepyeni aktif bileşenler ve geniş bir uzman bilgisine dayalı olarak hazırlanmıştır.

Pharmaceris uzmanlarının bilimsel çalışmaları ve kozmetoloji alanındaki en son gelişmeleri kullanmaları, dünya çapında bilinen ve saygı gören mecmualarda çeşitli yayınlarının yer almasıyla sonuçlanmaktadır. Yıllar geçtikçe Pharmaceris araştırmacılarının bilgi ve deneyimleri kozmetik sektöründe değer kazanmakta ve araştırmacılarımız birçok kongre ve sempozyumlara katılmaları ve araştırma merkezleriyle ortak projeler geliştirmeleri için davet edilmektedirler.