SORUNLARA YATKIN CİLDE YÖNELİK

DERMO-ÇÖZÜMLER

 

14 uzman ürün serisinin her biri, en sıkıntılı ve problemli cilt tiplerine hitap etmek üzere tasarlanmıştır.

Pharmaceris, sorunlara yatkın cildin tüm ihtiyaçlarını gidermek üzere tasarlanmış uzman cilt bakım ürünleri sunan bir markadır. Pharmaceris ürünleri, deneyimli uzmanların “sorunlara yatkın cilt tipleri” olarak adlandırılan en zor cilt tiplerine yönelik ileri kozmetik formülleri bir araya getiren deneyimli uzmanların geliştirdiği dermatolojik çözümler ortaya koyan toplamda 14 uzman ürün serisinden oluşmaktadır. Her bir ürün serisi, serinin baş harfinden de kolaylıkla fark edilecek farklı dermatolojik durumlara yönelik etkin ve güvenli bakım sunmaktadır. Ürünlerin tümü dermatolojik testlerden çoğu da klinik testlerden geçirilmiştir.

HİPOALERJENİK. YÜKSEK TOLERANSI VE ETKİNLİĞİ DERMATOLOG ONAYLIDIR.

PHARMACERIS, GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR MARKA.
Milyonlarca mutlu ve sadık müşteri

Markamızın milyonlarca mutlu müşterisinin yanında dermatologlar, eczacılar, jinekologlar ve diyetisyenlerden oluşan sağlık çalışanları bazında da yüksek bir güvenirliğe sahip olup dolayısıyla hastalarına tavsiye ediyor olmaları da, Pharmaceris ürünlerinin yüksek toleransı ve etkinliğine kanıttır.

 

Pharmaceris markası çatısında sunulan uzman ürünler pek çok prestijli ödüle de imza atmışlardır. Pharmaceris uluslararası pazarlarda günden güne tanınan ve gelişen dinamik bir markadır.

nagrody

Araştırma ve Yenilik

 

DR IRENA ERIS BİLİM VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

Uzmanlık ve uzun-süreli deneyim.. Pharmaceris ürünlerinin etkinliği Bilim ve Araştırma Merkezinde yürütülen araştırmalarla kanıtlanmıştır. Bu etkinlik, dermatologlar, alerji uzmanları, eczacılar, biyologlar ve moleküler biyologlardan oluşan uzman ekibimizin uzun yıllar boyunca edindikleri deneyim sayesindedir. Ekibimiz kozmetik alanındaki en son gelişmeleri ve en kaliteli içerikleri kullanarak problemli ciltlere yönelik Pharmaceris ürünleri için yenilikçi formüller geliştirmektedirler.

renata-debowskaRenata Debowska

Biyoloji alanında PhD Dr Irena Eris

Bilim ve Araştırma Merkezi Müdürü

 

Marka Değeri

 

skutecznoscETKİNLİK

Pharmaceris ürünleri dermatologlarla bir çok test ve uygunluk değerlendirmesinden geçmektedir. Ayrıca dermokozmetiklerimizin birçoğu, hastane veya kliniklerden oluşan bağımsız araştırma enstitülerinde de yüksek tolerans ve etkinlikleri açısından test edilmektedir.


bezpieczenstwoGÜVENLİK

En yüksek güvenlik seviyesinin elde edilebilmesi için Pharmaceris formülleri her bir gelişim aşamasında titizlikle test edilmektedirler. Dr. Irena Eris Bilim ve Araştırma Merkezi zorunlu gerekliliklerin ötesinde Polonya ve dünya kozmetik sektöründe kendi in vitro ve ex vivo araştırmalarını yürüterek aktif bileşenlerinin insan cildi üzerindeki etkisini araştırıp inceleyen birkaç firmadan biridir. En yüksek güvenlik seviyesinin elde edilebilmesi için Pharmaceris formülleri her bir gelişim aşamasında titizlikle test edilmektedirler.

 

innowacyjnoscYENİLİKÇİLİK

 

Yepyeni aktif bileşenleri ve uzmanlarımızın engin bilgileri ile küresel anlamda eşsiz formül ve kompleksleri laboratuvarımızda geliştirmekteyiz. Formüllerimiz küresel açıdan eşsiz olup birçok patent başvurusuna tabidirler. Uzmanlarımızın kozmetik alanında yürüttükleri araştırmalar ve bulguları dünyanın en prestijli bilim dergilerinde yer almaktadır. Pharmaceris uzmanları üstün başarıları, uzmanlık ve deneyimleri ile kozmetik sektörünün önde gelen kişilerindendirler ve sık sık bilim kongreleri ile yenilikçi araştırma projelerine davet edilmektedirler.